روده معرفی انتشار ایرانی روزنامه نیویورک

روده: معرفی انتشار ایرانی روزنامه نیویورک ایرانیان ست پیشنهادی غذاهای لذیذ غذای ایرانی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اگر ایرانی‌ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است / بولتون

مشاور امنیت ملی آمریکا در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور کشورمان گفت: اگر ایرانی‌ها به معنای واقعی خواهان گفت‌وگو هستند من فکر می‌کنم که مدیر جمهور ترامپ نیز

اگر ایرانی‌ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است / بولتون

بولتون: اگر ایرانی ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است

عبارات مهم : ایران

مشاور امنیت ملی آمریکا در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور کشورمان گفت: اگر ایرانی ها به معنای واقعی خواهان گفت وگو هستند من فکر می کنم که مدیر جمهور ترامپ نیز مایل به این کار است.

به گزارش ایسنا، جان بولتون مشاور امنیت ملی کاخ سفید بعد از آنکه مدیر جمهورآمریکا فرمان بازگشت تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران را امضا کرد در گفت وگو با شبکه سی ان ان مدعی شد که این تحریم های یک جانبه واشنگتن تاکنون نیز تاثیر عمده ای داشته است.

وی مدعی شد: تا به امروز ما شاهد استمرار اعتراضات بوده ایم. بنابراین من فکر می کنم که بازگشت تحریم های ما تاکنون نیز تاثیر زیادی داشته است.

اگر ایرانی‌ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است / بولتون

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا شب گذشته تصمیم خود جهت بازگرداندن تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران بعد از خروج واشنگتن از توافق هسته ای را عملی کرد.

بولتون در ادامه گفت که آمریکا به دنبال اعمال فشار بی سابقه در کشور عزیزمان ایران بوده و اعضای دولت در تلاش جهت وضع مجدد تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران مذاکرات زیادی با همتایان اروپایی انجام داده اند.

مشاور امنیت ملی آمریکا در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور کشورمان گفت: اگر ایرانی‌ها به معنای واقعی خواهان گفت‌وگو هستند من فکر می‌کنم که مدیر جمهور ترامپ نیز

وی تصریح کرد: ما در سه ماه گذشته از زمانی که مدیر جمهور اعلام کرد از توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران خارج می شود با دوستان خود در اروپا و سراسر دنیا مذاکره کرده ایم و از آنها خواسته ایم که به ما بپیوندند.

بنابر این گزارش، این در حالی است که مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزرای امور خارجه منشتر شدن بیانیه ای نسبت به بازگشت تحریم ها علیه کشور عزیزمان ایران عمیقا ابراز تاسف و تاکید کردند که متعهد به ادامه صادرات نفت و گاز کشور عزیزمان ایران هستند.

مشاور امنیت ملی آمریکا همچنین مدعی شد که علیرغم وجود این اختلاف نظر میان آمریکا و اروپا بازرگانان بزرگ اروپایی تجارت خود با کشور عزیزمان ایران را متوقف و در این میان آمریکا را گزینش کردند.

اگر ایرانی‌ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است / بولتون

وی گفت: بازرگانان اروپایی به میزان زیادی در حال توقف فعالیت های خود در کشور عزیزمان ایران هستند.

بولتون در بخش دیگری از این گفت و گو به سخنان حسن روحانی مدیر جمهور کشورمان راجع به شروط کشور عزیزمان ایران جهت مذاکره با آمریکا تصویر العمل نشان داد و گفت: اجازه دهید ببینیم آیا این یک پیشنهاد واقعی است یا زیاد یک پروپاگانداست.

مشاور امنیت ملی آمریکا در تصویر العمل به بیانات مدیر جمهور کشورمان گفت: اگر ایرانی‌ها به معنای واقعی خواهان گفت‌وگو هستند من فکر می‌کنم که مدیر جمهور ترامپ نیز

وی افزود: اگر ایرانی ها به معنای واقعی می خواهند بیایند و راجع به تمامی فعالیت هایشان در منطقه وجهان مذاکره کنند من فکر می کنم که مدیر جمهور ترامپ نیز مایل به این کار باشد.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی مدیر جمهوری کشور عزیزمان ایران شامگاه دوشنبه در گفت وگوی تلویزیونی خود با مردم در پاسخ به پرسشی راجع به ارائه پیشنهاد مذاکره بدون پیش شرط از سوی رییس جمهور آمریکا گفت که هم وقت با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.

اگر ایرانی‌ها بیایند ترامپ مایل به مذاکره است / بولتون

روحانی افزود: کسانی که امروز در کشور عزیزمان ایران دولت را در اختیار دارند کسانی هستند که از ابتدا شعارشان تعامل، مذاکره، گفت وگو و میز مذاکره بوده و با همین مبنا هم تاکنون پیش رفته اند و حتی با آمریکایی ها و سایر کشورها مذاکره کرده اند و در طول دو سال به صورت مداوم در مذاکرات به نتیجه ای رسیدند که کم و بیش آمریکا نیز آن را اجرا می کرد و سایرین زیاد به آن متعهد بودند و کشور عزیزمان ایران نیز کاملا به آن تعهد داشت.

رییس جمهوری گفت: کسی که ادعا می کند و می گوید من میل به به مذاکره دارم باید بداند مذاکره مبنایی دارد و نخستین آن صداقت است که دو طرف باید به صداقت باور بداشته باشند، دومین مبنای مذاکره به نتیجه رسیدن مذاکره هست. کسی که امروز ادعای مذاکره می کند کسی است که بدون مذاکره از تعهدات بین المللی از معاهده پاریس گرفته تا دیگر معاهدات تجاری خارج شده است است.

وی ادامه داد: مخاطب این حرف ها دولت کشور عزیزمان ایران نیست که بخواهد به این پیشنهاد جواب دهد. آنها نیز به ما در این مذاکره خطاب نمی کنند به علت اینکه آنها از نتیجه مذاکره خارج شدند و کسی که ادعای مذاکره می کند باید نشان دهد که واقعا می خواهد با مذاکره مساله حل شود؛ همزمان با تحریم، مذاکره چه معنایی می خواهد داشته باشد.

رئیس جمهوری کشورمان همچنین گفت: ما در همین دولت فعلی آمریکا هم با آنان مذاکره کردیم از جمله با وزیر خارجه این کشور که مذاکره ای انجام شده است بود، ولی توصیه این است که کسی که از مذاکره کردن خارج شد دولت ترامپ بود وگرنه کشور ما هر لحظه از مذاکره استقبال کرده هست، به شرط اینکه صداقت در طرف برابر نیز وجود داشته باشد.

روحانی در پاسخ به این پرسش که صداقت آمریکایی ها را چطور می توان مورد ارزیابی قرار داد، اظهار کرد: حداقلش این است که تحریم کردن معنی ندارد و کسی که چنین می گوید و دم از مذاکره می زند، نباید علیه بزرگسالان و کودکان ایرانی دست به اعمال تحریم بزند. کسی که ملت کشور عزیزمان ایران را تحت فشار می گذارد و سایر شرکت ها را نیز تشویق می کند که با کشور عزیزمان ایران تعامل نداشته باشند کاری کرده که نشان می دهد ادعای مذاکره با اعمالش با یکدیگر سازگاری ندارد.

رییس جمهوری با بیان اینکه اگر دولت آمریکا آماده مذاکره است ما هم با آنان راجع به پرداخت غرامت های ۶۰ ساله ارزش به کشورمان مذاکره می کنیم، اظهار کرد: آمریکا از سال ۳۲ و با کودتایی که انجام شد باید به جهت دخالتش در امور داخلی کشور عزیزمان ایران غرامت پرداخت کند. آمریکا علیه ملت کشور عزیزمان ایران عمل کرده و ما آماده ایم که با آنها مذاکره کنیم که چگونه می خواهند غرامت مداخلات این سال ها را پرداخت کنند. آمریکا بدهکار ملت کشور عزیزمان ایران است و هم باید از ایرانیان عذرخواهی کند و هم غرامت دخالت هایش را پرداخت نماید.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | آمریکا | ایرانی | بولتون | تحریم ها | آمریکایی | ایرانیان | دولت ترامپ | رئیس جمهور | رئیس جمهور

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz